Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto.
Forum www.43bis.fora.pl Strona Główna

PRACA DORADCA KLIENTA DS. PLANOWANIA FINANSÓW

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum www.43bis.fora.pl Strona Główna -> Ogłoszenia
Autor Wiadomość
AEGON

Dołączył: 10 Cze 2012
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 21:16, 10 Cze 2012 Temat postu: PRACA DORADCA KLIENTA DS. PLANOWANIA FINANSÓW

Aegon to jedna z największych na świecie grup finansowych, której specjalnością są długoterminowe programy inwestycyjne i emerytalne. Nasza działalność koncentrujemy na najważniejszych światowych rynkach. Jesteśmy obecni m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Chinach, Hiszpanii, Irlandii oraz Europie Środkowej. Lider na rynku indywidualnych rozwiązań oszczędnościowo- inwestycyjnych

Lider na rynku indywidualnych rozwiązań oszczędnościowo- inwestycyjnych prowadzi nabór na terenie woj. łódzkiego na stanowisko:
Doradca ds. Planów Finansowych

Zadania:
Aktywne pozyskiwanie klientów
Analiza finansowa klientów i badanie potrzeb
Doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań finansowych
Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania:
Samodyscyplina i wytrwałość,
Silna orientacja na osiąganie sukcesów,
Wysoka kultura osobista,
Zainteresowanie tematyką finansową,
Systematyczność, determinacja i ambicja,
Chęć ciągłego rozwoju zawodowego,
Kreatywne myślenie,
Zdolności interpersonalne i empatyczne,
Otwartość na nowe wyzwania,
Punktualność, rzetelność.
Minimum średnie wykształcenie
Gotowość do aktywnego kontaktu z klientem

Mile widziane:
Aspiracje managerskie,
Zainteresowania giełdą.
Osoby o zacięciu biznesowym
Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług

Oferujemy:
Wysoko konkurencyjny system wynagrodzeń
Zdobycie licencji Państwowej,
Jasne i przejrzyste zasady współpracy,
Profesjonalny cykl szkoleń,
Uczestnictwo na konferencjach i spotkaniach biznesowych,
Możliwość dołączenia do kadry Managerskiej,
Prace w młodym i dynamicznym zespole,

Kontakt:

[link widoczny dla zalogowanych]

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Zobacz profil autora
Mareczek1

Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 12

PostWysłany: Czw 19:56, 25 Kwi 2013 Temat postu:

Polecam takie ogłoszenia wrzucic na [link widoczny dla zalogowanych] na przykład, albo na Goldenline.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum www.43bis.fora.pl Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Powered by phpBB (C) 2001, 2005 phpBB Group
Theme TeskoRed created by JR9 for stylerbb.net & Programosy